Home ShowBiz Princ Philip ...

Princ Philip përkujtohet nga familja në 100-vjetorin e lindjes

8
0

Princ Philip nuk arriti ta festonte 100-vjetorin e lindjes, që u kujtua dje nga familja mbretërore. Në Prill i ndjeri ndërroi jetë, por një kujtesë për këtë ditë speciale e bëri gjithë familja. Me urime në profilet e tyre të ‘Instagram’, Mbretëresha, Kate dhe William, na prezantuan me lulen më të re që po rritet në kështjellën Windsor.

Elisabeth mori në dorëzim nga “Royal Horticultural Society”, një trëndafil special që i vendosën emrin e Philip. Ai u mboll në tarracën e kështjellës.

Me fotot nga momenti i marrjes së lules, uruan edhe Mbretëresha dhe dukesha Kate me William.
Ndërsa Princ Charles ka publikuar 1 foto nga fëmijëria me të atin dhe një tjetër, përsëri të babait të ndjerë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit