Home Aktualitet Propozimi i I...

Propozimi i Ilir Metës: 10 mijë euro grant për krijimin e një ferme dhe përjashtim nga taksat për 5 vite

199
0

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se është koha për të rimëkëmbur sektorin e blegtorisë. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Meta propozon që të jepet një grant prej 10 mijë euro për krijimin e një ferme lopësh si dhe përjashtimin e tyre nga taksat për një periudhë 5-vjeçare.

Dhe në fund ka bërë foto me një viç pukjan.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit