Home Aktualitet Protestues me...

Protestues me shishe rakie në dorë po rrëzojnë Ramën!

237
0

Mijëra mbështetës të opozitës morën pjesë në një protestë antiqeveritare, duke kërkuar dorëheqjen e kryeministrit për korrupsion të dyshuar dhe keqpërdorim të ekonomisë.

Protesta kishte disa elementë të veçantë, e ndër të tjera ishte edhe ky moment ku disa qytetarë duket se kishin dalë për të festuar dhe jo protestuar.

 

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit