Home Aktualitet Protestuesit ...

Protestuesit hedhin kapsolla e flakadanë në shkallët e kryeministrisë

53
0

Ka zgjatur më pak se dy orë protesta e thirrur nga Sali Berisha në bulevardin Dëshmorët e Kombit. Ndërsa mbylli fjalën e tij në podium ku njoftoi protestën e radhës ditën e hënë para parlamentit, protestuesit kanë nisur të hedhin shashka e tymyese drejt kryeministrisë

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga gazetari Daniel Muçaku kapsollat kanë krijuar tym dhe kanë prishur radhët e policisë.

Pas këtij momenti nuk ka pasur incidente apo përplasje mes protestuesve dhe policisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit