Home ShowBiz Publiku e do ...

Publiku e do jashtë shtëpisë, Dea Mishel vijon lojën në ”Big Brother”

822
0

Dea Mishel, banorja më pak e pëlqyer dhe shumë e kritikuar këto ditë që pas daljes së Efit me zgjedhjen që bëri Dea Mishel, sonte shpëtoi nga eleminimi.

Babai i saj, Bujar Hoxha ka dhënë një qëndrim pas reagimeve të rrjetit kundër saj. Ai thotë se vajza e tij si labe që është, shprehet e drejtëpërdrejtë dhe se ajo sipas tij, po bullizohet.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit