Home Aktualitet Qetësia që fa...

Qetësia që fal Liqeni i Tiranës (VIDEO)

105
0

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka ndarë disa pamje nga liqeni artificial i Tiranës mëngjesin e sotëm.

Krahas pamjeve, Veliaj shkruan: dhe nga qetësia që të fal Liqeni i Tiranës, ju uroj një muaj të mbarë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit