Home Aktualitet Qindra mijëra...

Qindra mijëra shqiptarë mbushën mbrëmë sheshin “Skënderbej”, festuan Natën e Bardhë me yjet e muzikës (FOTO)

37
0

Sheshi “Skënderbej” u mbush plot e përplot mbrëmjen e 29 Nëntorit, ku qindra mijëra të rinj shijuan super koncertin e Natës së Bardhë.

Performancat e artistëve shqiptarë si Noizy, Luiz Ejlli, Elvana Gjata, Ylli Limani, Samanta Karavella, Capital T, Kida, MC Kresha, Elgit Doda dhe Romeo Veshaj, Stine, Varrosi, West Side Family, Buta elektrizuan sheshin “Skënderbej”.

Mbrëmja kulmoi me hedhjen e fishekzjarreve që krijuan një atmosferë magjike festive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit