Home Aktualitet Rama e nis di...

Rama e nis ditën me pamjet nga punimet e Piramidës: Nën mbikqyrjen e arkitektit të famshëm Winny Mass

677
0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë mëngjes të së dielës, me pamjet nga puna në Piramidën e Tiranës.

Teksa ka uruar ndjekësit për një ditë të bukur, Rama thekson se projekti është nën mbikqyrjen e arkitektit të famshëm hollandez Winny Mass.

“MIRËMËNGJES, dhe me punën që vijon për transformimin e Piramidës në qendrën më të madhe të Inovacionit Teknologjik në rajon, nën mbikqyrjen e autorit të projektit, arkitektit të famshëm hollandez Winny Mass, ju uroj një të diel të bukur”,-shkruan Rama në facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit