Home Aktualitet Rama e nis ng...

Rama e nis nga Himara dhënien e titujve të pronësisë

60
0

Kryeministri Rama e ka nisur sot nga Himara dhënien e titujve të pronësisë. Ai shkruan se “Nisim sot me 437 tituj pronësie shpërndarjen gjatë këtij viti të të gjithë titujve për shtëpitë e trashëguara në zonat kadastrale me probleme kronike, si Thethi, Vermoshi, Tropoja e me radhë në veri dhe Himara e Saranda në jug”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit