Home Aktualitet Rama: Ju që u...

Rama: Ju që udhëtoni me makinë, ndiqeni këtë video

8
0

Kryeministri Edi Rama ka ndarë mesazhin sensibilizues të Policisë së Shtetit për të gjithë ata që udhëtojnë më makinë.

“Udhëtoni me kujdes”, thuhet ndër të tjera në video.

MIRËMËNGJES 
dhe duke i ftuar ata ndër ju që do të udhëtojnë sot me makinë ta ndjekin paraprakisht këtë video, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit