Home Aktualitet Rama: Kemi ma...

Rama: Kemi marrë të gjitha masat për një sezon veror të suksesshëm (Video)

58
0

“MIRËMËNGJES dhe nga Durrësi, ku kemi marrë të gjitha masat që gjithçka të jetë gati për një sezon veror të suksesshëm, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale, ku ka ndarë edhe pamjet nga bregdeti i Durrësit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit