Home KRYESORE Kryeministri ...

Kryeministri ndan fotot nga Italia: Mikpritje vëllazërore, plane konkrete

2
0

“Mirëmëngjesi, dhe me albumin fotografik të një vizite me plane e projekte konkrete, në atmosferën e mikpritjes vëllazërore dhe vullnetit mbresëlënës të palës italiane, për të thelluar marrëdhëniet e miqësisë tradicionale, marrëdhënieve të partneritetit strategjik, si dhe të interesave të përbashkëta ekonomike, duke lëshuar shumë më tepër potenciali i bashkëpunimit mes dy vendeve tona është i madh, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama krahas fotove që sjell.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit