Home Aktualitet Rama në SHBA,...

Rama në SHBA, krah tij edhe ambasadorja Yuri Kim

322
0

Këtë të hënë, kryeministri Edi Rama ka vizituar akademinë e njohur ushtarake amerikane West Point. Kreu i qeverisë ”Rama 3”, shoqërohej nga Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi dhe ambasadorja e SHBA-së në Shqipërisë, Yuri Kim.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit