Home POLITIKE Rama nxjerr f...

Rama nxjerr fotot: Delegacioni më i bukur që më kanë parë sytë

372
0

Kryeministri Edi Rama ka pritur ditën e sotme në Kryeministri një grup fëmijësh, mes të cilëve duket edhe djali i tij, Zaho.

Rama ka postuar fotot e fëmijëve në ambiente të ndryshme të Kryeministrisë dhe shkruan: Delegacioni më i bukur që më kanë parë sytë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit