Home Aktualitet Rama nxjerr p...

Rama nxjerr pamjet nga Dardha: Pista e skive, pjesë e buqetës së aktiviteteve turistike në Korçë (Video)

284
0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga pista e skive në Dardhë.

Mirëmëngjes dhe me pamjet plot energji nga pista e skive në Dardhë, pjesë e buqetës së aktiviteteve turistike të ofruara gjatë dimrit në Korçë, ju uroj javë të mbarë”,- shkruan Rama, krahas pamjeve që ndan në rrjetet sociale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit

10 milionë turistë?

0