Home POLITIKE Rama nxjerr p...

Rama nxjerr pamjet: Vijon puna për ndërtimin e Lungomares së re të Durrësit (VIDEO)

143
0

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga kantieri për ndërtimin e Lungomares së re të Durrësit.

“MIRËMËNGJES
dhe nga kantieri i punës për Lungomaren e Re të Durrësit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama krahas pamjeve.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit