Home KRYESORE Rama poston p...

Rama poston pamjet e tokave “të qëndisura nga puna e palodhur e njerëzve në Përmet” (FOTO)

70
0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një pamje fantasike nga tokat e mbjella me vreshta në Gosnisht të Përmetit.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me një copëz parajse të Shqipërisë, nga tokat e qendisura me punën e palodhur të njerëzve në Gosnisht të Përmetit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij në Facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit