Home Aktualitet Rama publikon...

Rama publikon pamje nga takimi i emigrantëve në Itali: Videokartolinë nga dallga kuqezi

299
0

Kryeministri Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale një video nga momentet më emocionuese në takimin me emigrantët shqiptarë në Milano të Italisë.

“MIRËMËNGJES
dhe me këtë videokartolinë nga dallga kuqezi e shqiptarëve të Italisë, shembëlltyrë e kohës së re që ka ardhur për Shqipërinë e për shqiptarinë, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama krahas pamjeve që sjell.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit