Home Aktualitet Rama publikon...

Rama publikon pamjet nga tuneli i Llogarasë: Do t’ju çojë në jug sa hap e mbyll sytë

591
0

Mirëmëngjes dhe me tunelin e Llogarasë drejt finalizimit, që këtë verë ju çon në jug sa hap e mbyll sytë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Kryeministri Edi Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit