Home Aktualitet Rama publikon...

Rama publikon videon e vlogut suedez për Shqipërinë

786
0

Vlogu suedez Joyous Travel, u ka bërë jehonë vendeve më të bukura turistike në botë, ku përfshihet edhe e bukura Shqipëri.

Video-ja nis me Tiranën duke treguar disa nga pikat historike dhe vijon më pas me qytetet e tjera të Shqipërisë, me Kalanë e Krujën, qytetin e Butrintit, Beratin i cil njihet si qyteti i dritareve etj.

Kurse kryeministri Edi Rama, i cili e ka shpërndarë video-n në facebook, shkruan se ”Këto janë disa nga destinacionet për t’u vizituar në Shqipëri sipas vlogut suedez Joyous Travel”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit