Home Aktualitet Reagon Rama p...

Reagon Rama pas akuzave për lidhje me ish-zyrtarin e FBI

342
0

Pas akuzave të opozitës ndaj kryeministrit në lidhje me një izh-zyrtarë të lartë të FBI, ka reaguar kryeministri Rama.

Ai shkruan:

“Zëri i Amerikës”: Ish-zyrtari i arrestuar i FBI-së dhe lidhjet me Shqipërinë. Emra VIP nga Tirana po hetohen në SHBA

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit