Home Aktualitet Restaurohet &...

Restaurohet “Lulëkuqe mbi mure”, Rama: Xhevahir i artit shqiptar, tashmë i paprekshëm për të gjithë brezat

602
0

“MIRËMËNGJES
dhe me ftesën për të ndjekur në kinema filmin ikonë “Lulëkuqet mbi mure”, i cili iu nënshtrua
restaurimit në 4K të një studioje prestigjioze ndërkombëtare, çka e bëri këtë xhevahir të artit shqiptar të paprekshëm për të gjithë brezat, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Edi Rama në postim në rrjetet sociale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit