Home Aktualitet Riaktivizohen...

Riaktivizohen vatrat e zjarrit në Dukat, 4 zjarrfikëse dhe 60 ushtarë nisen në drejtim të flakëve

75
0

Në malin e Dukatit janë aktivizuar sërish vatrat e zjarrit. Burime për Report Tv bëjnë me dije se drejt Dukatit janë nisur 4 zjarrfikëse dhe 60 ushtarë për të punuar për shuarjen e flakëve.

Sipas zjarrfikësve bëhet me dije se vatra është aktive. Rreth 5 orë më parë u raportua se të gjitha vatrat në malin e Dukatit u shuan.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit