Home Kosova Rita Ora uron...

Rita Ora uron Pavarësinë e Kosovës, zgjedh vargjet e At Zef Pllumit në video-mesazhin e saj

360
0

Rita Ora ka uruar me një video-mesazh Kosovën me rastin e 15-vjetorit të Pavarësisë. Ajo ka falenderuar vendin nga vjen për mbështetjen që i ka dhënë gjatë karrierës së saj.

Urime Pavarësinë Kosovë dhe faleminderit për gjitha këto vite krenarie dhe mbështetjeje”, thotë Rita Ora. Video-mesazhin e ka nisur me një pjesë të këngës “Shine your light” videoklipi i së cilës është relizuar në Kosovë, vazhdon me pjesë të koncerteve që ajo ka zhvilluar në Shqipëri dhe përfundon me fjalinë “Rrno për me tregu” nga At Zef Pllumi.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit