Home ShowBiz Ronaldo zbulo...

Ronaldo zbulon se kush mund ta rrëmbejë çmimin e madh të Big Brother: Kokë më kokë do jenë…

1627
0

Të shtunën është finalja e madhe e ”Big Brother Albania Vip 3”. Moderatori dhe opinionishti i këtij edicioni të “Big Brother Fan Club”, Ronaldo Sharka ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në studion e “Wake Up”. Ai bëri një analizë të lojës së banorëve finalistë dhe tregoi se kush mund të fitojë sipas tij.

Për të ky mund të jetë sezoni ku një shqiptar i Kosovës, Meriton Mjekiqi dhe një grua e fortë, Egla Ceno të përballen “kokë më kokë” me njëri-tjetrin për çmimin e madh.

“Është një opsion që ’kokë më kokë’ në këtë Big Brother mund të jetë Egla me Meritonin. Mund të jetë viti që një grua e fortë shkon në dyshe dhe përballet. Një shqiptar i Kosovës përballet me një grua të fortë. Nuk është e qartë fitorja sepse të gjithë kanë fansa”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit