Home ShowBiz Ronela Hajati...

Ronela Hajati shokohet kur dëgjon zërin e të atit të ndjerë në mes të studios

379
0

Ajo është njëra nga këngëtaret shqiptare shumë të dashura për publikun.

Dhe Ronela Hajati tashmë gëzon një karrierë të suksesshme me përplot hite.

Ronela shpesh ka folur edhe për babanë e saj, i cili nuk jeton më, si një pikë të dobët që e ka.

Artistja e njohur ka qenë së fundmi e ftuar në ‘E Diell’, ku edhe në një moment mbeti e shokuar.

Kjo pasi iu lëshua një video në projektor dhe në fillim dëgjohej zëri i të atit.

Ajo filloi të qante menjëherë, ndonëse nuk ka edhe aq shumë kujtime me të.

Sidoqoftë, ajo po vazhdon të jetë shumë e angazhuar me projekte e koncerte.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit