Home Aktualitet Rrëfimi trond...

Rrëfimi tronditës nga autori i dyshuar për vr*sjen e Liridona Murselit: Jam paguar nga burri i saj

3249
0

Mbrëmjen e sotme, Policia e Kosovës bën me dije se ka arrestuar 2 persona të cilët lidhen me vrasjen e Liridona Murselit. Njëri nga të arrestuarit është burri i viktimës, Naim Murseli.

Autori që dyshohet se ka kryer vrasjen, ka rrëfyer dhe pranuar veprën duke thënë se është paguar nga Naim Murseli, pra nga burri i së ndjerës. Murseli dhe autori i dyshuar janë bashkëfshatar mes vete. Sipas Policisë, operacioni është duke vazhduar me bastisjen e dy lokacioneve në Gjakovë.

Rasti po hetohet si vrasje me armë zjarri. Fillimisht, ishte thënë se vrasja ka ndodhur pas një rasti që kishte të bënte me plaçkitje.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit