Home ShowBiz Rrëmbeu fitor...

Rrëmbeu fitoren e BBV3, aktorja Egla Ceno: Nuk e kisha menduar kurrë! Meritoni: Pse nuk e pranon…

613
0

Sonte po mbahet pjesa e parë e ”Post Big Brother Albania Vip 3”. Fituesja Egla Ceno, ka tregaur emocionet para pas triumfit.

Egla: Ishte e pabesueshme, në kokën time ishte e sigurt që në mentalitetin e shoqërisë sonë, unë e dija që isha e pamundur të mbërrija deri në fitore. Kam ndjerë 4-fishin e ngarkesës se shihja veten përballë shumë të fortë si Juli dhe Romeo, isha në pikëpyetje në luftë, e dija që e kisha me këta bigun tim. Jam përpjekur fort të jem aty në të gjitha ujërat dhe pellgjet.

Meriton: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa?

Egla: Unë thash që lojën e kisha me Romeon dhe Julin

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit