Home Aktualitet Rrëzohet avio...

Rrëzohet avioni në Emiratet e Bashkuara Arabe, ndërrojnë jetë katër persona

164
0

EMIRATET E BASHKUARA ARABE

Një avion i ambulancës ajrore është rrëzuar në Emiratet e Bashkuara Arabe, Katër anëtarë të ekipit mjekësor që ishin në bord ndërruan jetë.

Mes tyre ishin piloti, një nënkolonel, qytetar dhe një infermiere.

Avioni shërbente për të realizuar fluturime për çëshjte mjekësore.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit