Home Aktualitet Rrëzohet shty...

Rrëzohet shtylla në Tiranë, zë poshtë një makinë

22
0

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur këtë të enjte në rrugën “Aleksandër Moisiu”, në afërsi të komisariatit nr.4.

Një shtyllë është shembur nga një kamion, që ka pasur një vinç tërheqës, e si pasojë ka rnë sipër një makine.

Fatmirësisht, nuk ka persona të lënduar. Në vendngjarje ndodhet grupi i OSHEE dhe policia.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit