Home Aktualitet Safet Gjici s...

Safet Gjici sheh nga afër përfundimin e punimeve të asfaltimit të rrugës ”Rilindja”

98
0

Këtë mbërmje kreu i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, ka parë nga afër përfundimet e punimeve të rrugës ”Rilindja” në qytet. ”Çdo ditë dëshmojmë për qytetarët kuksian, se çfarë themi e bëjmë realitet, ja dhe një tjetër premtim i mbajtur nga ne. Përmirësimi i infrastrukturës rrugore është prioriteti ynë. Kukësi ka shumë punë për të bërë, dhe ne kemi qëllim kryesor përmirësimin dhe mirëmbajtjen e qytetit! E gjithë vëmendja për ju. Të gjithë bashkë për Kukësin që duam”,-shkruan Gjici në facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit