Home Sporti Sancho nuk le...

Sancho nuk lejohet as në zonën e ngrënies, Ten Hag i ka vënë një kusht

0
0

Sancho nuk mund të hyjë në çdo zonë të ekipit të parë në bazën stërvitore të Unitedit në Carrington dhe është duke u stërvitur dhe duke ngrënë me lojtarët e akademisë, sipas një raporti nga Daily Mirror.

Ata raportojnë se Ten Hag e ka bërë të qartë se Sancho duhet të kërkojë falje pasi pretendoi se ai ishte bërë një “kokë turku” në një postim tashmë të fshirë në Instagram.

Trajneri holandez pretendon se performancat e tij në stërvitje nuk ishin të përshtatshme. Ndërkohë që postimi është fshirë, anësori ende nuk i ka kërkuar falje Ten Hag. /R.Lika-Koha Jonë/

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit