Home ShowBiz Sara Gjordeni...

Sara Gjordeni flet për shtatzëninë, komenton dhe kritikët: Të mbajnë pishtarin dhe të kërkojnë llogari, tmerr!

128
0

Sara Gjordeni, është padyshim një nga konkurentët më të komentuara të këtij ”Big Brother Albania Vip 3”, edhe pse gara e saj përfundoi me përjashtimin e saj. Pak ditë më parë ajo tregoi se është në pritje të ëmbël, dhe sot ka folur rreth shtatzënisë. Sara zbuloi se është 7 javëshe shtatzënë dhe është shumë e lumtur që fëmija po vjen firk në kohën që ajo dhe Bardhi e deshën. Gjithashtu ka folur dhe për kritikët duke thënë se i kërkojnë llogari dhe se kanë komentuar me mllef shtatzëninë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit