Home ShowBiz Sërish sherr ...

Sërish sherr në BBVK, Shqipja-Bucit: Ti nuk e fiton çmimin e BBVK2 me këto pisllëqe që bën

67
0

Shqipja në një debat të fundit i ka thënë Bucit se ajo do ta fitojë çmimin e madh prej 200 mijë euro të Big Brother VIP Kosova 2. Në anën tjetër, Buci iu kundërpërgjigj me ofendim duke i thënë se “ti i kishe disa budallaki pa lidhje” dhe se të gjithë kanë ardhur të krijojnë shoqëri me njëri-tjetrin, po ai ka ardhur të luaj.

Kurse Shqipja iu kundërpërgjigj me bindej duke i thënë se “ti nuk e merr çmimin, sidomos me këto pisllëqe që ke sjellur brenda në shtëpi”.

“Unë kur them se do ta marr çmimin e madh, do ta marr, është detyrim që ia kam bërë vetes që në fillim, nuk e merr ti çmimin, sidomos me këto pisllëqe që i ke sjellur brenda në shtëpi, çmimin do e marr një njëri që është i vërtetë, një njeri që është i drejtë, ti nuk je, ti e tregove veten tënde”, tha mes tjerash Shqipja.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit