Home Euro 2020 Sfida Turqi-I...

Sfida Turqi-Itali çel Euro 2020, publikohen formacionet zyrtare

5
0

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes hapëse të Kampionatit Europian të Futbollit Euro 2020 mes Italisë dhe Turqisë. Nga sa shihet, të dy trajnerët kanë vendosur të hedhin në fushën e lojës futbollistët më të mirë që kanë në dispozicion, duke mos lënë shumë vende për surpriza.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit