Home Aktualitet Shkarkimi i P...

Shkarkimi i Presidentit, Pollo: Rilindasit vazhdojnë marshimin drejt shtetkapjes

9
0

”Një veprim qesharak dhe me përmbajtje antikushtetuese”, e ka cilësuar ish-deputeti i PD-së, Genc Pollo votimin e sotëm me 104 vota pro shkarkimit të Presidentit Ilir Meta. Po ashtu ai shton përmes një postimi në facebook, se ”rilindistët vazhdojnë marshimin e madh për shtetkapje. Por besoj me këtë do të dështojnë”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit