Home Aktualitet Shkëlzen Beri...

Shkëlzen Berisha në protestën e opozitës: Jam si qytetar, po dëgjoj

65
0

Shkëlzen Berisha, djali i kreut të Partisë Demokratike Sali Berisha është pjesë e protestës së opozitës që po zhvillohet para Kryeministrisë.

Në një prononcim për Euronews Albania, ai tregoi se cila ishte arsyeja që bëri që ai të jetë pjesë e kësaj proteste.

Berisha u duk i bezdisur nga kamera, ndërsa u përgjigj se ishin të njëjtat arsye për të cilat po protestonin edhe qytetarët e tjerë.

“Po dëgjoj ata që po flasin. Protestoj për të njëjtat arsye për të cilat po protestonin edhe qytetarët e tjerë.”-tha Berisha.

Janë të shumtë qytetarët që janë mbledhur para kryeministrisë dhe po protestojnë nën sloganin “Shqipërisë i dalim zot”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit