Home Aktualitet Shkodra e ves...

Shkodra e veshur kuq e zi (Video)

923
0

Kryeministri Edi Rama është zgjuar shumë herët këtë të hënë duke futur që në orët e para video nga Shkodra, e cila është veshur kuq e zi për festën e Pavarësisë.

Edi Rama e kishte endërr ta merrte Shkodrën si Bashki dhe e mori me Benet Becin, një administrator i papamë dhe korrekt.

Qyteti dhe zona e Shkodrës ka filluar të ndjejë dorën e ndryshimit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit