Home Aktualitet Shkodra po bë...

Shkodra po bëhet gati për një dhjetor festash (FOTO)

177
0

Kryeministri Edi Rama ka ndarë disa pamje nga kryeqendra e veriut, Shkodra, që po bëhet gati me zbukurimiet për festat e fundvitit.

“Dhe nga Shkodra që po bëhet gati për një dhjetor festash siç i ka hije traditës së saj të dikurshme, ju uroj një muaj të mbarë”, shkruan Rama krahas pamjeve.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit