Home Aktualitet Shoferi gjobi...

Shoferi gjobitet me 600 mijë, kaloi me semafor të kuq dhe bëri parakalim të gabuar

13
0

Shërbimet e Policisë Rrugore, pas denoncimit për një shofer që nuk kishte respektuar semaforin dhe kishte bërë parakalim të gabuar, e kanë identifikuar. Ai ka vijuar lëvizjen ndërkohë që semafori e ndalonte. Shoferi është ndëshkuar me gjobë 600 mijë Lekë të vjetra. Policia Rrugore e Tiranës apelon për drejtuesit e mjeteve që të respktojnë rregullat e qarkullimit rrugor.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit