Home Aktualitet Shpërthim me ...

Shpërthim me tritol në Durrës, dalin detajet e para

3
0

Një shpërthim me tritol është regjistruar ditën e sotme në një biznes në qytetin e Durrësit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen nr. 14 Durrës.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendgjarje dhe ka nisur hetimet.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit