Home Aktualitet Shqipëria dig...

Shqipëria digjet, kurse Italia përmbytet!

17
0

Në Shqipëri dielli po djeg, kurse në një rajon të Italisë moti i keq me shira të rrëmbyer ka bërë namin. Stuhia ka përfshirë veriun e Italisë gjatë së martës duke shkaktuar rrëshqitje toke dhe përmbytje. Situata ka qenë më e rëndë në qytetin e Komos ku disa rrugë u kthyen në lumenj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit