Home Aktualitet Shqipëria nda...

Shqipëria ndal Bale dhe Ramsey, barazon në testin ndaj Uellsit (VIDEO)

10
0

Shqipëria nuk ka shkuar më shumë se një barazim pa gola në miqësoren ndaj Uellsit. Skuadra kuqezi zhvilloi një ndeshje të mirë, veçanërisht në mbrojtje me trinomin, Gjimshiti-Ismajli-Kumbulla.

Rey Manaj krijoi një shans të mirë në minutën e 16-të, por goditja e tij përfundoi jashtë kuadratit. Uellsi ndërkohë luan mirë, por krijon pak mundësi.

Në minutën e 73-të, Gentjan Selmani bën një mrekulli duke pritur një goditje shumë të fortë të Williams në hyrje të zonës. Një provë pozitive për skuadrën e Rejës, që ndal yje si Bale apo Ramsey. /R.Lika-Koha Jone/

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit