Home ShowBiz Shqiptarja He...

Shqiptarja Heidi Baci bëhet pjesë e “Grande Fratello”

0
0

“Grande Fratello” startoi më 11 shtator, ku hyri grupi i parë i garuesve. Por mbrëmjen e djeshme, konkurrentë të rinj hynë dhe kompletuan kastin e këtij edicioni.

Pjesë e këtij ‘reality shoë’ të famshëm në Itali është edhe një shqiptare me emrin Heidi Baci dhe si e tillë është prezantuar edhe për publikun që do e ndjekë dhe do e votojë për të qëndruar ose jo në shtëpinë më të famshme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit