Home Aktualitet Shtypi qëllim...

Shtypi qëllimisht qenin që po flinte, shpallet në kërkim shoferi

7
0

 

Policia ka identifikuar një shofer në Durrës që ka shtypur qëllimisht një qen. Mësohet se policia e ka shpallur atë në kërkim.

Policia bën të ditur se 39-vjeçari R. Sh., u shpall në kërkim për veprën penale “Shkelja e karantinës së bimëve dhe kafshëve”.

Në videon e publikuar në mediat sociale, drejtuesi 39-vjeçar nga Tirana shtyp me automjetin e tij tip “Benz” një qen që ishte duke fjetur në mes të rrugës dhe më pas largohet.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit