Home Aktualitet Shumë pranë z...

Shumë pranë zbardhjes vrasja e 20-vjeçares që tronditi Greqinë, mediat: 24 orët vendimtare

13
0

Zhvillime të rëndësishme priten në njëzet e katër orët e ardhshme në hetimin policor për të zbardhur vrasjen e Carolines 20-vjeçare, e cila mbeti e vdekur gjatë një grabitje më 11 maj në Glyka Nera të Greqisë.

Sipas informacionit në mediat greke thuhet se kanë dalë gjetje që mund të zbulojnë se çfarë ka ndodhur në të vërtetë në shtëpinë e çiftit në Glyko Nero , ku 20-vjeçarja jetonte me burri i saj 32 vjeç dhe foshnja 11 muajshe. .

Autoritetet janë optimistë në ditët e fundit për rezultatin përfundimtar të çështjes.

20-vjeçari u vra natën midis 10 dhe 11 majit. Sipas dëshmisë së burrit të saj, në agim tre autorë me tipare të mbuluara thyen një dritare të shtëpisë dhe hynë në brenda ku po flinin çifti dhe foshnja 11 muajshe.

Ata lidhën 32-vjeçarin, ndërsa në përpjekjen e tyre për të imobilizuar 20-vjeçaren që po rezistonte, i shkaktuan vdekjen. Sipas 32-vjeçarit, autorët e krimit kanë marrë 15,000 euro që ishin në një kuti.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit