Home ShowBiz “Si ia bën 3 ...

“Si ia bën 3 muaj pa …”, Egla provokon Julin në “Big Brother Radio”

827
0

Aktori i humorit, Julian Deda dhe banorja e ‘BBVIP’ Egla Ceno kanë pasur një bisedë komike mes tyre në “Big Brother Radio”,  për disa tema. Ndërkohë biseda mes tyre nuk ka kaluar pa batuta dhe pa humor.

Biseda:

Juli: Kushdo që është 40 vjec e sipër, nuk thotë jam 47 apo 45, por thotë jam 20 vjeç me 25 vjet eksperiencë. Ta dinë mirë këta çfarë është eksperienca, këta që rrinë këtu pa bërë gjë…

Egla: Pa u shkrydhur! O Jul po si ia bën pa u shkrydhur tre muaj?

Juli: Katastrofë! Më le ta pi këtë

Egla: Pi pi se tu tha goja! Çna thua për shkrydhjen, të mungon?

Juli: Në jetën time nuk jam i pirur drejt këtyre gjërave

Egla: Nuk je shkrydhës?

Juli: Nuk jam ndonjë shkrydhës i madh, jam një shkrydhës normal, tradicional.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit