Home KRYESORE Deputetja e P...

Deputetja e PD-së, Albana Vokshi: Rrezikojmë përçarjen si seli blu

921
0

Deputetja e DP-së, Albana Vokshi pranon se partia kryesore në opozitë po kalon një moment të vështirë.

Ajo uroi që të tejkalohet debatet e brendshme dhe fokusi të jetë tek kundërshtari, mazhoranca e majtë.

“A kemi qenë ndonjëherë në situatë kaq të vështirë? Unë mendoj që jo. A rrezikojmë përçarje? Sigurisht që rrezikojmë. A janë konfuze strukturat e PD? Po janë”, deklaroi Vokshi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit