Home ShowBiz S*ks për të a...

S*ks për të arritur finalen e Big-ut? Sara: mund të bëjë Ilnisa, pasi ajo…

471
0

Vëllai i Madh i vuri banorët e ”Big Brother Albania Vip 3” në një sfidë me pyetje. Pyetjes se kush mendoni se ka më shumë gjasa për të bërë seks në “Big Brother” Sara i është përgjigjur duke thënë emrin e Ilnisës dhe e ka argumentuar mendimin e saj. ”Personi i parë i cili është futur në krevatin e dikujt duke mos pyetur për situatën jashtë dhe sesi po dukej jashtë, që është aluduar edhe nga banorët e tjerë që mund të bëj seks qoftë edhe për të shkuar në finale mendoj se është Ilnisa. Ndërsa dashuri mendoj se mund të jemi unë dhe Bardhi”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit