Home Aktualitet Skulpturat pr...

Skulpturat prej rëre tërheqin vëmendjen e qindra turistëve dhe qytetarëve në Durrës (VIDEO)

91
0

“Skulpturat prej rëre të artistëve nga Shqipëria, Kosova, Italia, Kina dhe Armenia që kanë tërhequr vëmendjen e qytetarëve dhe qindra turistëve që po vizitojnë këto ditë Durrësin”, ka shkuar kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit